گردهمایی علمی انجمن


هفدهمین کنگره بین المللی جراحی های درون بین با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و انجمن جراحان درون بین از تاریخ  21 – 19 مهر در یزد با هدف ارتقاء سطح علمی جراحان و اشنایی با نواوری های این حوزه برگزار گردید. در این کنگره که با حضور افزون بر 250 نفر از استادان , صاحب نظران , دستایاران و دانشجویان از اقصا نقاط کشور و سایر کشور ها تشکیل گردیده بود نايب رييس هيات مديره انجمن جراحان درون بين ,استاندارمحترم استان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان شهید صدوقی یزد و شماری از مسئولان و مدیران نیز شرکت داشتند.  در این کنگره 22 مقاله از 70 مقاله ارسال شده ارائه گردید. در 3 سالن های مجاور به صورت هم زمان رشته های اتاق عمل، ارتوپدی، زنان، جراحی مغز و اعصاب و جراحی گوش و حلق و بینی و کارگاه های مدیریت زخم , الکتروسرجری , و هموویژولانس , اشنایی با تجهیزات روباتیک و لاپاراسکوپی 3 بعدی برگزار گردید.
 
 
 
 
 
 
 
 
علاوه بر  بر ارائه مقاله های مختلف , پانل های مختلف مباحث عمومی توسط صاحب نظران به بحث گذاشته شد و مقالات توسط صاحب نظران به چالش کشیده شد . سخنرانان بینالمللی به صورت live از کره جنوبی , امارات , فرانسه , سوییس , امریکا , و عراق نقطه نظرات خود را در کنگره به اشتراک گذاشتند  .در طول برگزاری این نشست علمی اعمال جراحی آموزشی توسط اساتید برجسته کشور به صورت live surgery انجام گردید. در اين كنگره 20 شركت بزرگ سرشناس فعال در زمینه لاپاروسکوپی و ناشران حضور يافتند . بازديد از اماكن تاريخي و مراكز گردشگري پس اتمام نشست ها  براي شركت كنندگان و سخنرانان برگزار گرديد .
بدینوسیله  تشکر و قدر دانی خود را از کلیه سخنرانان و شركت كنندگان محترم ,   دست اندرکاران کنگره بویژه دبیران علمی و اجرایی، اعضای کمیته های علمی و اجرایی، و مسوولان دبیرخانه کنگره اعلام می دارد. همچنین از همکاری صمیمانه ی رئیس و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی یزد و بیمارستان شهید صدوقی یزد ,بویژه مدیران، اعضای هیات علمی، کارمندان و دانشجویان سپاسگزار است. امید آنکه بتوانیم نشست ها و همایش های آتی را با کیفیتی بهتر و پر بارتر برگزار نماییم.
 
Template Design:Dima Group